Privatumo politika

Kas mes esame?

Mūsų tinklapio adresas https://vyno-namai.lt.

Duomenų valdytojas Mistero, IĮ, įm. kodas: 123285253


Kokius asmeninius duomenis mes renkame ir kodėl tai darome?

Užsakymų forma

Svetainėje turite galimybę užsisakyti fizinių prekių. Jūsų pateikti duomenys (vardas, pavardė, el. paštas, adresas) bus naudojami tik užsakymo įvykdymui arba susisiekti patikslinti detales, reikalingas pristatyti prekes.


Registracija

Svetainėje turite galimybę užsiregistruoti. Jūsų pateikti duomenys (el. paštas) bus naudojami tik paskyros kūrimui internetinėje parduotuvėje www.vyno-namai.lt.


Slapukai (cookies)

Kad svetainė tinkamai veiktų, į Jūsų įrenginį įrašome mažas duomenų rinkmenas, vadinamas slapukais. Tą patį daro dauguma interneto svetainių. Slapukas yra nedidelė teksto rinkmena, kuri apsilankius svetainėje išsaugoma jūsų įrenginyje. Dėl jo interneto svetainė gali tam tikrą laiką „atsiminti“ jūsų veiksmus ir parinktis (pvz., registracijos vardą, kalbą, IP adresą, šrifto dydį ir kitas rodymo parinktis), o jums nereikia jų iš naujo įvedinėti kaskart lankantis svetainėje ar naršant įvairiuose jos puslapiuose. Slapukai taip pat padeda surinkti statistinę informaciją apie svetainės lankomumą.


Būtinieji slapukai

Padeda atvaizduoti Jums interneto svetainės turinį Jūsų įrenginyje. Jų pagalba užtikrinama būtinasis interneto svetainės funkcionalumas. Būtinieji slapukai yra būtini tinkamam interneto svetainės veikimui. Be jų negalima sudaryti galimybės visapusiškai naudotis mūsų interneto svetaine.


Naudojami šie būtinieji slapukai

PHPSESSID Slapukas galioja iki darbo sesijos pabaigos. Slapukas yra skirtas svetainės funkcionalumui realizuoti. Jis nustato, kad esate tas pats asmuo, o ne naujas lankytojas. Jis nekaupia jokių jūsų asmeninių duomenų.


Techniniai slapukai

Techniniai slapukai užtikrina, kad Jums davus sutikimą to nereikės daryti pakartotinai kiekvieną kartą Jums besilankant mūsų interneto svetainėje ar mobiliojoje aplikacijoje.


Naudojami šie techniniai slapukai

cookie_notice_accepted. Galioja 1 metus. Slapukas užtikrina, kad Jums davus sutikimą to nereikės daryti pakartotinai kiekvieną kartą Jums besilankant mūsų interneto svetainėje. Slapukas nesaugo jokios asmeninės informacijos. Šis slapukas nėra įjungiamas, iki kol nepateikiate sutikimo.

Slapukų naudojimo teisinis pagrindas – mūsų teisėti interesai užtikrinti techninį svetainės funkcionalumą.


Statistikos, marketingo slapukai: Google analytics slapukai

„Google Analytics“ įrankį suteikia JAV įmonė „Google Inc.“, tad ji taip pat turi prieigą prie šiuo įrankiu surinktų statistinių duomenų. „Google Inc.“ yra įsipareigojusi taikyti ES-JAV Privatumo skydo principus, kurie užtikrina, kad paslaugų teikėjas atitinka ES privatumo standartų reikalavimus.


Naudojami šie statistikos slapukai

_ga. Galioja 2 metus. Slapukas renka informaciją apie vartotojų elgseną svetainėje ir yra naudojamas siekiant išsaugoti statistinę informaciją.

_gid. Galioja 24 valandas. Slapukas renka informaciją apie vartotojų elgseną svetainėje ir yra naudojamas siekiant išsaugoti statistinę informaciją.

_gat. Galioja 1 minutę. Naudojamas nustatyti naujas sesijas / apsilankymus


Kaip galima valdyti slapukų nustatymus?

Slapukus galite valdyti ir per savo naudojamos naršyklės nustatymus pasirinkdami, kuriuos slapukus norite priimti ir kuriuos ištrinti. Slapukų galite atsisakyti bet kuriuo metu ištrindami slapukus iš savo naršyklės, kurioje jie yra įdiegti. Slapukų valdymo vieta priklauso nuo Jūsų naudojamos naršyklės. Norėdami daugiau sužinoti, kaip tvarkyti ar pašalinti Jūsų naršyklėje įdiegtus slapukus, apsilankykite Jūsų naudojamos naršyklės interneto puslapyje arba peržiūrėkite trumpą instrukciją populiariausioms naršyklėms čia: ChromeMozillaEdgeSafariOpera


Su kuo mes dalinamės Jūsų duomenimis

Jūsų duomenis visada laikome saugiai ir reikalaujame, kad tai užtikrintų visi mūsų partneriai ir paslaugų teikėjai, kurie turi prieigą prie Jūsų duomenų. Jūsų duomenis gali peržiūrėti: – svetainės turinio talpinimo tiekėjai – rinkodaros paslaugų tiekėjai – projekto vystymo komanda


Kaip ilgai mes saugome Jūsų duomenis

Google Analytics infomacija įprastai saugoma apie 2 metus.


Kur mes siunčiame Jūsų duomenis

Jūsų pateiktas užsakymas išsiunčiamas į mūsų vidinę administratoriaus valdymo sistemą. Dalis informacijos nukeliauja į mūsų oficialų el. paštą, užsakymui paruošti.


Papildoma informacija

Kokias duomenų apsaugos procedūras mes naudojame?

Svetainėje naudojamas Letsencrypt.org SSL sertifikatas

- Patvirtinta svetainės tapatybė (lankomės tikrojo domeno savininko svetainėje, o ne esame nukreipti į įsilaužėlių padirbtą serverį)

- Užšifruoti visi tarp serverio ir naršyklės perduodami duomenys – (tinklo įsilaužėliai nebegali jų nuskaityti).

- Užtikrintas duomenų vientisumas ir originalumas (pakeliui esantys maršrutizatoriai negali pakoreguoti ar cenzūruoti persiunčiamos informacijos).

Daugiau informacijos https://letsencrypt.org

Ar jums jau yra 20 metų? Mūsų prekės yra skirtos tik pilnamečiams asmenims!