Prisijungti prie savo Google Analytics paskyros ir kai sukursite savo parduotuvės profilį nukopijuokite google analytics sekimo kodą į šį laukelį." id="input-google-analytics" class="form-control">
Jūsų krepšelis tuščias

Vyno-namai siūlome perskaityti

Vyno pirkimas

parašė į Apie vyna on
Sveiki atvykę į vyno pasaulį! Jums truputį “nejauku”, nes vynų yra tiek daug ir sunku kartais nuspręsti, koks vynas yra tinkamiausias vienai ar kitai progai. Būkit šalti bei ramūs kaip belgai – mes Jums pasistengsim padėti išsirinkti gerus vynus. Geras vynas yra reliatyvi sąvoka. Vieni mėgsta baltuosius, kiti - raudonus, treti – natūraliai spirituotus, o ketvirti …alų. Tačiau ko gero visiems teko užeiti į vynų skyrių ir palaužyti galvą, matant aibę butelių eilių. Pirkti lengva, kai vyną žinai, t.y. kai jau esi jį ragavęs, bet visada būna pirmas kartas. Besidomintys vynu, apie vyną sužino s..
Plačiau...

Vyno istorija

parašė į Vyno istorija on
Manoma, jog vynas kilęs dabartinės Gruzijos ir Armėnijos teritorijose. Tbilisio vynininkystės muziejuje saugomi vyno gaminimo indai, kurie, kaip teigiama, pagaminti 7000-8000 m. pr. Kr. Vėlesniu laikotarpiu su vyno vartojimu susijusiu piešinių aptinkama senovės Egipto papirusuose, tačiau spręsti konkrečiau apie to meto gamybos technologijas niekas nesiryžta. Šiandien mums įprasto vyno atsiradimas siejamas su senovės graikais ir romėnais. Graikai apie 2000-1500 m. pr. Kr. be gimtosios šalies, įsikūrė visoje Viduržemio jūros pakrantėje- dabartinės Italijos, Prancūzijos ir Ispanijos teritorijose..
Plačiau...

Vyno gamyba

parašė į Apie vyna on
Baltojo vyno gamyba Dažnai vyno gamintojai jau rinkdami derlių apsisprendžia, kokį vyną jie nori pagaminti-  sunkių ir tvirtų vynų gamybai skirtos vynuogės gali būti sutraiškomos ir paliekamos 24-ioms valandoms bręsti šaldymo talpyklose. Tuo tarpu, norint pagaminti lengvą ir gaivų vyną, vynuogės yra lengvai suspaudžiamos, o likusioji medžiaga, išbėgus vadinamosioms savitėkėms sultimis, keliauja tiesiai į presą. Dažnai savitėkės vynuogių sultys yra maišomos su išspaustomis sultimis ir gautasis sulčių mišinys patenka į nerūdijančio plieno talpyklą ar medinę statinę, kur vyksta sulčių fer..
Plačiau...
  • Master Card